NAŠA FILOZOFIA

“Estetický zážitok z objavovania nepredvídateľného a kvalitne remeselne spracovaného"

ARDIARE

je exkluzívna platforma luxusných interiérov. Prináša medzinárodné luxusné značky v novom spôsobe predaja. Podporuje nový trend akým ľudia navrhujú a nakupujú pre svoje domovy.

Poslanie

Umožňujeme našim klientom príjemný a plynulý prístup k jedinečným interiérovým prvkom založených na remeselnej zručnosti, použití drahých materiálov, čo je zárukou výroby špičkových dizajnových nábytkov.

Prinášame krásu objavovania a nákupu elegancie na online platforme s našou podporou exkluzívneho zákazníckeho servisu.

Vznik

Idea vzniku platformy luxusných interiérov je založená na myšlienke a na skúsenostiach, ktoré sa formovali od roku 2009. Skúsenosti a 12 ročná práca s odborníkmi v interiérovej a umeleckej oblasti s posunom k intenzívnej tvorbe s uznávanými architektmi vytvorili nosnú ideu vzniku tejto platformy exkluzívnych značiek.

Počas obdobia formovania uplynul potrebný čas na dôkladné zmapovanie značiek, ich výrobných procesov so zmyslom pre detail a remeselné spracovanie v štandarde najvyššej kvality.

Cieľ

Pomáhame ľuďom zo Slovenska i okolitých krajín žiť nádherne odhalením umeleckej kreativity, elegancie a dizajnu. Sme hrdí na kvalitu našich výrobkov a na dôveryhodných partnerov značiek, ktorí ich navrhujú a vytvárajú.


NAPÍŠTE NÁM