fbpx
 
NAŠE MOTTO

“Dizajn nie je to, ako to vyzerá, ale ako to funguje”

Dizajnové štúdio ARDIARE

vzniklo postupnou spoluprácou a rozšírovaním dizajnového štúdia pre bytový a nebytový interiér. Novou ideou dizajnového štúdia ARDIARE je prispôsobenie sa novodobému celosvetového trendu a to prechod do hi-tec/online sféry.

Čo ako klienti od nás môžte očakávať?

Ide o spojenie dizajnovej tvorby v hi-tec/online forme, kde Vám veľmi radi vytvoríme dizajnový návrh bytového či nebytového priestoru Vašich snov.

Ako to bude fungovať?

Našou úlohou je pomôcť vám pri Návrhu dizajnu inteiréru (navrhneme dizajn a poradíme vám ako najlepšie zariadiť interiér domu, bytu či vybranej izby), Výbere vhodných materiálov (materiály, zariadenia, obkladov, podláh a dekorácii dľa vašej predsavy a dostupnosti), Návrhu a simulácii osvetlenia (ide o návrh osvetlenia, výber svietidiel a pripravu projektu osvetlenia interiéru), Návrh kuchyne a nábytku na mieru, ale i štandardov (vytvoríme návrh kuchyne a nábytku na mieru pre daný priestor a vo vhodnom dizjne) a to všetko môžte zakúpiť, vidieť a objednať si v našom eShope ( kde nájdete výrobky štandartov). Vieme vám poskytnúť i atyp výrobu.

Spolupracujeme len s výrobcami a dodávateľmi s overenou kvalitou a dobrými refernciami na svetovom trhu. V eShope nájdete i všetky nami navrhnuté nábytky a doplnky, ktoré boli navrhované pre nehnuteľnosti našich klientov.

Online

Hlavnou výhodou v dnešnej hektickej dobe je, že nemusíte ospustiť svoje pohodlie domova a všetko viete s nami prejsť online - mailom, instagramom, facebookom, kde vám budeme plne k dispozícii.

Poradenstvo

Samozrejme sme nezabudli ani na šikovných kutilov, ktorý si vedia poradiť i sami, ale ak by náhodou potrebovali malinkú radu ponúkame Online poradenstvo zdarma.


NAPÍŠTE NÁM